Markéta

 

Telefon: +420 731 759 572
Kraj: Praha
Město: Praha 10
Cena: 45 minut  =  2000,-

markéta o sobě píše

NEJSEM VE STUDIU KAŽDÝ DEN!   Teď budu k zastižení   čt 18.7, po 22.7, st 24.7, čt 25.7  (vždy od 12:00 do 18:00)  Rezervaci klidně pošli smskou. Pokud chceš ještě nějaké info, tak si brnkni v čase, kdy jsem ve studiu.

SM v mých představách je rafinovaný sex. Mám ráda provokativní perverzní hrátky s fantazií. Přivážu si tě a až budeš vzrušený, tak si tě znásilním. Umím i pořádně přitvrdit, ale jsi-li začátečník, nemusíš se obávat. Vše záleží na dohodě. Nebo by jsi radši hrátky s perverzní zdravotní sestřičkou v clinic studiu na gynekologickém křesle? Můžu být také tvoje přísná šéfová, paní učitelka, policajtka …… Mám spoustu pomůcek, kterými si můžeme naše hrátky zpestřit. Máš jiný nápad? Přijď mi ho říct 🙂

Co nabízím:

SM v lehčí i v tvrdší formě, bondage, výprasky, věznění, elektro play, vosk a led, footfetish, bootfetish, facesiting, trampling, ponižování, mučení bradavek a penisu, ballbusting, realizace scénářů, feminizace, dog play, masáž prostaty, strap on, klystýr (+500,-), piss, pánský anál, vakuová pumpa, smyslová deprivace, ovládání, sexuální otroctví, perverzní mluva, znásilnění, role play, oddalování orgasmu, polykání vlastního semene…..

Co nenabízím:

kaviár, cévkování, krvavé praktiky, wrestling, jehly, escort, online lekce, praktiky ohrožující tvé zdraví